Як минув 2015 рік для ФК«Волинь» - Волинь.Правда
Показати всі

Як минув 2015 рік для ФК«Волинь»

СіченьНа початку місяця Еріка Бікфалві вболівальники визнали кращим гравцем 2014 року. «Волинь» зібралася після відпустки традиційно після Різдва,тиждень потренувалася в Луцьку і відбула на перший збір до Туреччини. Пригадаймо в цьому місяці й патріотичну вболівальницьку ініціативу – фанати здали кров на потреби військових,які лікувалися у луцькому військовому шпиталі.
 
ЛютийЛучани гарно провели збори – у 9 матчах здобули 4 перемоги,тричі грали у нічию і двічі програли. Різниця забитих і попущених голів 17:13.Команду підсилили Сергій Політило та Володимир Польовий,які прийшли у «Волинь» на правах оренди.
 
БерезеньГрати за «Волинь» зголосилися Богдан Шуст і В’ячеслав Шарпар,які прийшли із «Металіста». Ерік Бікфалві отримав перший виклик до збірної Румунії.Перший домашній матч лучан в році проти «Чорноморця» відбувся за порожніх трибун внаслідок дискваліфікації «Авангарду». Найяскравішою подією стала перемога у Львові над «Карпатами» 2:0.
 
КвітеньМісяць став найневдалішим для «Волині» з ігрової точки. Тільки одна виїзна нічия у Запоріжжі і три поразки проти «Зорі»,«Динамо» і «Ворскли».
 
ТравеньЧорна смуга змінилася білою. Лучани вдома зупинили «Шахтар» (0:0),виграли у «Говерли» та «Олімпіка». А Бікфалві наприкінці свого контракту у Луцьку став разом із Тейшейрою кращим бомбардиром чемпіонату – 17 голів.
 
ЧервеньПід час літніх канікул генераторами клубних новин були дитячі команди «Волині». Хлопці з U-12 виграли чемпіонат області,U-16 – вийшли до фіналу ДЮФЛУ і пристойно зіграли у ньому на турнірі у Закарпатті. А U-13 відвідали фінал Ліги чемпіонів у Берліні і зіграли на дитячому відповіднику ЛЧ – «Футболі заради дружби»,забиваючи голи у Брандербурзькі ворота.
 
ЛипеньНовий сезон «Волинь» відкрила у Полтаві,зігравши там 1:1,перший домашній матч не був щасливим для «хрестоносців» – поразка 1:4 від «Шахтаря». У команду вкотре повернувся Шарпар. Декілька футболістів «Волині» приєдналися до акції з допомоги українській армії,яку започаткував гравець «Дніпра» Роман Зозуля.
 
СерпеньМісяць став успішним для «Волині»,яка здобула кілька важливих і емоційних перемог,після них команда якийсь час перебувала на 3 позиції в турнірній таблиці. Приєдналися до команди й кілька відомих гравців – Олег Герасимюк та В`ячеслав Шарпар,а також словенський захисник Міха Горопевшек.
 
ВересеньКрім дуже цікавих матчів в Одесі та Львові (перемоги відповідно 2:1 та 2:0),був матч із «Динамо» у Луцьку,який встановив рекорд відвідуваності в році (10 000).Подія місяця – це,звісно,відкриття реконструйованого «Аванграду»,яке відбулося 5 вересня і товариський матч ветеранів «Волині» та київського «Динамо».
 
ЖовтеньВнаслідок паузи в чемпіонаті та переносу 12 туру на грудень «Волинь» зіграла тільки два матчі чемпіонату та один в Кубку. У кубку лучани пройшли в чвертьфінал,а в чемпіонаті зазнали болісної поразки від «Зорі» вдома.На «Авангарді» відбувся відкритий урок футболу,на який завітали й футболісти основного складу «хрестоносців». А команда U-13 змагалася на представницькому міжнародному турнірі у Варшаві.
 
ЛистопадДитяча школа «Волині» та Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» підписали Меморандум про співпрацю,того ж дня на «Аванграді» зіграли ветерани «Волині» і «Карпат».В останньому домашньому матчі року «Волинь» встановила історичний рекорд,який ще не скоро можна буде принаймні повторити – перемога над «козаками» 9:1.
 
ГруденьПеред зимовою відпусткою «хрестоносці» на виїзді сенсаційно обіграли «Дніпро» 1:0 завдяки надійній грі воротаря та захисту та наполегливості в атаці. Гол Шарпара наприкінці гри вивів команду на 5 місце в турнірній таблиці.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook