Washington Post розповів про прохання США до України показати відкритість до переговорів - Волинь.Правда

Washington Post розповів про прохання США до України показати відкритість до переговорів

Показати всі

Washington Post розповів про прохання США до України показати відкритість до переговорів

Адміністрація президента США Джо Байдена приватно просить главу України Володимира Зеленського продемонструвати відкритість до переговорів з РФ.

Про це повідомляє  Washington Post.

У матеріалі йдеться про те, що ці вимоги мотивовані не тим, щоб підштовхнути Україну сісти за стіл переговорів, а тим, щоб зберегти “моральну гідність” в очах міжнародних партнерів.

У такий спосіб американська влада намагається забезпечити уряду України підтримку з боку інших країн, зазначає видання.

Видання повідомляє, що офіційні особи США поділяють думку своїх українських колег про те, що президент РФ Володимир Путін серйозно не ставиться до переговорів.

При цьому вони заявили, що заборона президента України Володимира Зеленського на переговори з главою Кремля нібито викликала стурбованість у тих частинах Європи, Африки та Латинської Америки, де йде війна, особливо впливає на вартість харчових продуктів та палива.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *