Волинянин, який володіє англійською, має шанс стати дворецьким Єлизавети II

Показати всі

Волинянин, який володіє англійською, має шанс стати дворецьким Єлизавети II

Королева Великобританії Єлизавета II шукає кандидата на посаду особистого дворецького, який би лояльно ставився до королівської сім’ї.  Ним може стати особа, яка не має британського громадянство. Посилаючись на «Слово і Діло», повідомляє «Волинська правда».

«Ви будете піклуватися про гостей палацу від початку до кінця, від вітання до прощання. Навчитися усіх тонкощів професії непросто, але ми будемо поруч з вами в цей період і максимально вам допоможемо», – йдеться в оголошенні на сайті Букінгемського палацу.

Після навчання стажист отримає сертифікат про закінчення навчання і документ, що засвідчує його кваліфікацію.

Дворецькому обіцяють пристойні умови праці: 33 дні відпустки і великі пенсійні відрахування. До того ж, потенційному дворецькому не потрібно мати британське громадянство. Єлизавета II готова взяти на роботу і людину без досвіду, тільки було б бажання. Тобто, гіпотетично взяти участь у конкурсі  може й волинянин, який має право на проживання в країнах ЄС чи громадянство однієї з країн Євросоюзу.

Однак британські ЗМІ запевняють, що королівській родині буде важко знайти підходящу кандидатуру. Очевидно, що дворецький повинен не зливати особисту інформацію західним виданням.

Крім того, і охочих може не знайтися, адже королеві 91 рік і після її смерті принц Чарльз, ймовірно, просто звільнить дворецького.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Comments are closed.

Вибір редакції