Учора надійшла заява від працівників підприємства про крадіжку. Як з’ясувалося,з місцевого підприємства злодії,шляхом вільного доступу,викрали майже тонну комбікормів,- повідомляє прес-служба ГУНП у Волинській області.
Поліцейські в той же день встановили,що крадіжку скоїли 41-річний та 48-річний жителі села Маньків цього ж району. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Чоловікам загрожує до 5 років позбавлення волі.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook