Того трагічного ранку жінка знайшла на горищі власного помешкання пістолет з пристроєм безшумної стрільби,споряджений 10 набоями,й після чергової сімейної сварки здійснила п’ять прицільних пострілів у чоловіка. Від отриманих вогнепальних поранень він помер.
У ході досудового розслідування з`ясувалося,що,згідно висновку судово-медичного експерта,жінка під час скоєння злочинів перебувала у стані неосудності,не усвідомлювала своїх умисних злочинних дій та не керувала ними внаслідок хронічного психічного захворювання.
Відтак правоохоронці просять суд прийняти рішення про застосування до неї примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом.
Довідково: згідно ч. 5 ст. 94 Кримінального кодексу України,госпіталізація до психіатричного закладу із суворим наглядом може бути застосована судом щодо психічно хворого,який вчинив суспільно небезпечне діяння,пов’язане з посяганням на життя інших осіб,а також щодо психічно хворого,який за своїм психічним станом і характером вчиненого суспільно небезпечного діяння становить особливу небезпеку для суспільства і потребує тримання у психіатричному закладі та лікування в умовах суворого нагляду.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook