Голова громадської організації «Центр міжкультурних комунікацій» (кол. «Російський культурний центр ім. В.Черномирдіна») Ольга Саган взяла участь у так званому Міжнародному форумі Переможців. Вона також дала інтерв’ю Радіо.Брянськ.
Форум відбувся у російському Брянську наприкінці квітня цього року і був присвячений річниці перемоги і 75-річчю звільнення Брянщини від німецько-фашистських загарбників. Окрім Саган на форумі було також чимало відомих волинян.
“В країні хаос та беззаконня. Це дуже страшно, коли ветерани не можуть одягнути георгіївську стрічку, бо це загрожує терміном у в’язниці. Дуже страшно, коли не можеш святкувати 9 травня та співати російські військові пісні”, – заявила у інтерв’ю Ольга Саган. Раніше “Волинська правда” повідомляла, що Ольгу Саган викрили на співпраці зі спецслужбами Російської Федерації
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook