На Волині розшукують 21-річного ковельчанина Володимира Бутмирчука Володимира, який 16 травня пішов з дому і не повернувся. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Віктор Мовчан.
Повідомляють, що хлопець зник 16 травня (четвер) 2019 року в місті Ковелі, після того, як поїхав на прогулянку на горному велосипеді червоного кольору з надписом COYOTE. Був одягнений в зелену кофту з капюшоном, сині джинсові штани, синє взуття, середнього зросту, з борідкою, рижий колір волосся.
Також знайшли останнє відео, де видно, як юнак бере велосипед і вирушає на прогулянку.
При собі Володимир Бутмирчук не мав грошей і не мав мобільного телефону. Очевидці стверджують, що того злочасного дня орієнтовно 14 год. хлопця помітили в мікрорайоні «Сільмаш» біля Загальноосвітньої школи №11-ліцей в місті Ковелі Волинської області.
Востаннє зниклого юнака бачили 16 травня 2019 року поміж 14год.00хв.-15год.00хв. в районі вулиці Олексія Шума (колишня назва – «Боженка») і вулиці Окружної, недалеко від місця проживання в місті Ковелі Волинської області.
Родичі зниклого просять не створювати та не поширювати чуток і неперевіреної інформації. Це шкодить пошуковим роботам. Жителів Ковеля вони просять перевірити записи з відео-реєстраторів і відео-камер за 16 травня 2019 року з 12год.00 хв. по 23год.00 хв. на всій території міста.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook