Волинян попереджають про грози та град - Волинь.Правда

Волинян попереджають про грози та град

Показати всі

Волинян попереджають про грози та град

Рятувальники попереджають про грози та град на Волині.

Державна служба з надзвичайних ситуацій попереджає про грози і град в західних областях України 29 червня. Про це йдеться в повідомленні ДСНС.

Так, за даними Укргідрометцентру, 29 червня вдень у західних областях місцями грози, град, шквали 15-20 м/с.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що через негоду в Україні 26 червня було знеструмлено 86 населених пунктів, одна людина загинула.

“В період з 26 на 27 червня 2017 року в результаті ускладнення погодних умов (дощ, пориви вітру), через спрацювання системи захисту ліній електропередач сталося знеструмлення 86 населених пунктів у 3 областях, а саме: Хмельницька – 32 населених пункти, Черкаська – 32 населених пункти і Вінницька – 22 населених пункти”, – йдеться в повідомленні.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook