Волинським ветеранам виплатили грошову допомогу - Волинь.Правда

Волинським ветеранам виплатили грошову допомогу

Показати всі

Волинським ветеранам виплатили грошову допомогу

На Волині 26,7 тис. ветеранів війни, учасників бойових дій, колишніх в’язнів концтаборів отримали разову грошову допомогу на загальну суму 34,3 млн гривень, повідомили у департаменті соціального захисту населення Волинської облдержадміністрації.

Для виплати щорічної разової грошової допомоги у квітні область отримала з державного бюджету 38,1 млн гривень. Доплати отримують усі ветерани Другої світової війни та АТО/ООС, учасники бойових дій, колишні в’язні концтаборів, члени сімей загиблих військовослужбовців напередодні 9 травня.

Варто наголосити, що виплати передбачені для людей, які набули статусу ветерана або учасника бойових дій до 5 травня 2020 року.

Виплати передбачені законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

Згідно з прийнятим Урядом рішенням виплату щорічної разової грошової допомоги у 2020 році передбачено у таких розмірах:

1) особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи – 4120 гривень;

II групи – 3 640 гривень;

III групи – 3160 гривень;

2) учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків, – 1 390 гривень;

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 4 120 гривень;

4) членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 900 гривень;

5) учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 570 гривень.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *