Гірники «Шахта» Бужанська» ДП «Волиньвугілля», які відучора перебували під землею, піднялися на поверхню та підписують звернення до президента Зеленського щодо виплати заборгованої заробітної плати. Про це пише ВолиньUA.
Сьогодні, близько десятої ранку, на зборах шахтарі ухвалили рішення продовжити безстрокову акцію протесту через невиплату їм за кілька місяців заробітної плати. Про це розповів голова первинної профспілкової організації ДП “Волинь вугілля” “Незалежна” Богдан Макарчук.
Він розповів, що шахтарі затвердили звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної ради Дмитра Разумкова і прем‘єр-міністра Олексія Гончарука. У ньому йдеться про вимогу передбачити та закласти у проект Закону України «Про державний бюджет» кошти на підтримку і розвиток вугільної галузі і забезпечити їх ефективне використання.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook