Директор ЦКіД СНУ ім. Лесі Українки,шоумен Сергій Скулинець цьогоріч у квітні переміг у ювілейній 900-й програмі всеукраїнського шоу «Караоке на майдані».
Відтак,його запросили ще раз виступити у програмі,повний випуск якої усі охочі матимуть змогу переглянути уже завтра,11 грудня.
«Щиро хочу подякувати Ігорю Кондратюку та його команді за приємні враження,емоції та спілкування»,– прокоментував Сергій.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook