Волинські митники просять тимчасово не їздити через "Ягодин" - Волинь.Правда

Волинські митники просять тимчасово не їздити через “Ягодин”

Показати всі

Волинські митники просять тимчасово не їздити через “Ягодин”

У зв’язку зі зміною системи бази NCTS на систему NCTS-2 тривалість митного оформлення вантажних автомобілів,що прямують до Польщі через м/п «Ягодин»,значно збільшилася.

Задля уникнення черг представники митних служб Польщі та України просять суб’єктів ЗЕД використовувати для проходження митних процедур інші пункти пропуску.

«Перехід на нову систему триватиме до 22.08.2015 року включно»,- повідомляють у прес-службі.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook