Волинські лісівники спростовують інформацію про незаконне полювання - Волинь.Правда

Волинські лісівники спростовують інформацію про незаконне полювання

Показати всі

Волинські лісівники спростовують інформацію про незаконне полювання

Ознаками чи підтвердженнями проведення полювання на копитних є проведення нагонів,здобута дичина,місця препарування туш тварин,сліди крові та ін. Ні керівництву ВОУЛМГ,ні працівникам ДП «Ківерцівське ЛГ» та ДП «МГ «Звірівське» про такі факти невідомо. Того дня після обіду у звірогосподарстві побувала рейдова бригада,у складі якої був начальник відділу Державної екологічної інспекції у Волинській області Юрій Джам.
– Після обіду полювання не було,– мовить Юрій Іванович. – Я не почув пострілів,нікого не бачив. Якщо хтось має матеріали про це,хай їх представить.
Інтернет-видання керуються власним джерелом інформації. Прес-служба Волинського ОУЛМГ не володіє інформацією щодо отримання представниками ЗМІ роз’яснень щодо підтвердження висвітленого ними факту полювання лісівників ні від ВОУЛМГ,ні від представників Державної екологічної інспекції у Волинській області. Бо такого факту просто не було.
Також повідомляємо,що 3 лютого ц. р. колективу ДП «МГ «Звірівське» представлено нового директора Сергія Байцима,першочерговим обов’язком якого буде посилення охорони і догляду популяції звірів та недопущення фактів незаконного полювання на території ввіреного господарства.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook