Три попередні сезони волиняни посідали відповідно 12,7,5 місця,а в нинішньому фінішували серед призерів — третіми.
На відбірковому етапі,що відбувався в Камені-Каширському,перше місце вибороли господарі,але оскільки вони не змогли виїхати в Чернігів,то таке право було надали срібним призерам — маневиччанам.
Спортивну честь Волині на фестивалі захищали богатирі з села Чорниж Віктор Кушнір і Олександр Сидорчук. Представником команди і тренером спортсменів,як і в минулі роки,був начальник камінь-каширського центру «Спорту для всіх» Сергій Панасюк.
До програми змагань,в яких брали участь представники 17 областей України,належало шість видів різноманітних вправ. Наші земляки пробились до числа призерів у таких силових видах,як «Каменярі»,«Чумаки»,«Чобіток»,«Козацька засіка»,увійшли до вісімки найсильніших у вправах «Колода» і «Козацька вдача».
У підсумку волиняни піднялись на третю сходинку п`єдесталу пошани.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook