Волинські айдарівці молитовно відзначили річницю свого батальйону (ФОТО)

Показати всі

Волинські айдарівці молитовно відзначили річницю свого батальйону (ФОТО)

Цими днями виповнюється три роки з часу утворення добровольчого батальйону «Айдар». Про це повідомляє «Волинська правда».

З цієї нагоди у луцькому Свято-Троїцькому кафедральному соборі УПЦ КП були відслужені Молебень за здоров’я бійців-айдарівців, та Літія за спокій душ тих воїнів цього батальйону, які віддали свої життя за Соборність і Незалежність України.

Богослужіння очолив голова ГО «Військові капелани Волині» протоієрей Михайло Бучак. Йому співслужили священики, які несуть служіння капеланів.

«На стягові батальйону «Айдар» написано «З нами Бог». І частина бійців цього батальйону вже перебувають з Богом, – сказав протоієрей Михайло Бучак. – І ми повинні пам’ятати їх подвиг. Ми також сьогодні молилися за те, щоб якнайдовше жили усі, хто відстоював Україну, щоб Господь дарував їх сім’ям щастя і радість. А також, щоб Господь підтримав ті родини, які втратили рідних та близьких, щоб Він повернув тих, хто сьогодні перебуває в полоні та прийшла звістка від безвісті зниклих. І дай Бог, щоб держава, влада не забула подвиг батальйону «Айдар», – закликав до молитви військовий капелан.

Після богослужіння присутні поставили свічки за спокій душ відійшовши у Вічність бійців «Айдару».

А на завершення вони зробили спільне фото на пам’ять.

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Comments are closed.