Волинянина судитимуть за вчинення 17-ти злочинів - Волинь.Правда

Волинянина судитимуть за вчинення 17-ти злочинів

Показати всі

Волинянина судитимуть за вчинення 17-ти злочинів

Судитимуть 31-річного жителя Нововолинська, який вчинив 17 крадіжок та грабежів. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волині.

Так, чоловіка звинувачують у злочині, передбаченому частинами 2,3 статті 185, частинами 2 статті 186 КК України).

Як уже повідомлялося, п’ять разів судимий до цього молодик, щодо якого до суду скеровано обвинувальний акт в кримінальному провадженні про вчинення ним грабежів, продовжував скоювати злочини, у тому числі й перебуваючи під домашнім арештом.

Із листопада 2019 року по липень 2020 року  він тричі грабував перехожих на вулиці, відбираючи у них гроші, мобільні телефони і цінності, шість разів викрадав велосипеди та сім разів проникав у житло й інші приміщення, звідки цупив усе, що міг винести – від ювелірних прикрас та релігійних книг до газонокосарок і автомобільних шин. Ще одного разу зловмисник просто на очах у господині забрав із підвіконня будинку кросівки, які там сохнули.

Усього злочинними діями волинянина який невдовзі постане перед судом, потерпілим заподіяно матеріальної шкоди на понад 75 тисяч гривень.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *