Волинянин відкрив першу українську кафедру транспланталогії - Волинь.Правда

Волинянин відкрив першу українську кафедру транспланталогії

Показати всі

Волинянин відкрив першу українську кафедру транспланталогії

У Львівському медичному університеті ім. Данила Галицького створили кафедру трансплантології. Вона функціонуватиме на базі міської клінічної лікарні швидкої допомоги. Про це йдеться у повідомленні лікарні швидкої допомоги міста Львова у Facebook, передає Під Прицілом.

«Вперше на Західній Україні створено кафедру хірургії та трансплантології! Новостворена кафедра стала частиною факультету післядипломної освіти Львівського медичного університету ім. Данила Галицького та функціонуватиме на базі нашої лікарні. Її робота, без сумніву, вплине на розвиток медичної галузі в Україні».

Зазначено, що ініціатором створення цієї кафедри став директор лікарні швидкої допомоги волинянин Олег Самчук, а очолив кафедру кандидат медичних наук, доцент Олександр Щур.

«Навчання на кафедрі хірургії та трансплантології ФПДО міститиме велику кількість новітніх курсів. Ще раз вітаємо колектив кафедри хірургії та трансплантології факультету післядипломної освіти! Бажаємо продуктивної роботи! Адже пересадка органів має бути доступною всім українцям в усіх регіонах», – зазначили у лікарні.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *