Волинянин отримав президентську відзнаку до дня фізичної культури і спорту - Волинь.Правда

Волинянин отримав президентську відзнаку до дня фізичної культури і спорту

Показати всі

Волинянин отримав президентську відзнаку до дня фізичної культури і спорту

Уродженець Волині Олег Мандзюк, президент федерації кікбоксингу України відзначений державною нагородою –  «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України». Про це йдеться в указі президента України від 13 вересня.

Олег Мандзюк народився у 1976 році на Волині, в Іваничівському районі. Він також відомий аналітик, науковець, кандидат юридичних наук та Голова інституту стратегічних ініціатив Глобальної організації союзницького лідерства.

Нині волинський науковець та спортсмен мешкає у Києві, але продовжує бути постійним читачем та другом “Волинської правди”.

Редакція нашого видання щиро вітає Олега Андрійовича з вагомою і заслуженою державною відзнакою та бажає не зупинятися на досягнутому.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *