Волинянин намагався вивезти з України $320 тис. - Волинь.Правда
Показати всі

Волинянин намагався вивезти з України $320 тис.

Вилучену у порушника валюту перерахують на потреби Збройних сил України

У пункті пропуску «Ягодин» у Волинській області в ході митно-прикордонного контролю упереджено намір волинянина вивезти з України $320 тис. Про це повідомляє Державна митна служба України.

«Дбайливо спаковані і пораховані пачки банкнот водій приховав у конструктивних порожнинах транспортного засобу в найнеочікуваніших місцях (як от аптечка чи пакунок особистої гігієни) і навіть – на своєму тілі під верхнім одягом», – розповіли митники

Митники вилучили валюту. ЇЇ перерахують на спеціальний рахунок Національного банку України та використають на потреби Збройних сил України.

Відповідно до статті 483 Митного Кодексу України, приховування від митного контролю тягне за собою конфіскацію валюти та штраф у повному обсязі вартості предмета правопорушення. За курсом НБУ на сьогодні це – майже 9,5 млн грн.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *