На пункті пропуску “Ужгород” в автомобілі із будівельними матеріалами містилося 374 кілограми наркотиків. Про це повідомляє Служба безпеки України.
Проведений на місці експрес-аналіз показав, що у пакетах знаходиться героїн. Наразі правоохоронці перевірили частину вантажу, у кожному з оглянутих листів фанери виявлено наркотики.
Наразі у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 15 та ч. 3 ст. 305 (замах на контрабанду наркотичних засобів в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії. Встановлюються джерела походження наркотиків, відправники та замовники товару.
За даними СБУ, заходи із блокування контрабанди наркотиків проводилися спільно з Держприкордонслужбою та митниками під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області.
Волинянин намагався незаконно перемістити через митний кордон України речовину темно-коричневого кольору заховану у листи фанери. Згідно документів, вантаж слідував з Києва до Німеччини.
За результатами проведеного експрес-тесту встановлено, що ця речовина містить у своєму складі особливо небезпечний наркотик – героїн. Загальна вага вилучених пакетів з наркотиком складає 374 кг.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook