Вчора «Волинь» провела незвичний контрольний матч. На базі у Дачному основний склад зіграв спочатку двосторонку між собою,розділившись на «білих» і «червоних»,а згодом дві частини «основи» помірялися силами із «молодіжкою».
Обидва матчі закінчилися з рахунком 2:1. У двобої «основи» відкрили рахунок «червоні» (Матей),але «білі» відігралися і вийшли вперед у кінці гри (Мемешев,Бікфалві). За основний склад у грі з дублем відзначилися Скоба (з пен.) та Задерецький. Молодь відповіла пострілом Карасюка зі штрафного.
У зв’язку із перенесенням матчу з «Дніпром» у рамках 19 туру тренерський штаб команди планує зіграти контрольні матчі у Луцьку. Пошук спаринг-партнерів триває. Повідомимо цю інформацію згодом.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook