Про це йшлося під час оперативної наради у голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.
Очільник Волині повідомив,що мав зустріч із першим заступником Міністра інфраструктури України Євгеном Кравцовим,під час якої обговорювалося питання створення дорожнього фонду.
Тож,за словами Гунчика,практично всі роботи щодо передачі на місця обслуговування доріг місцевого значення завершені і є надія,що це питання буде одним із перших,котре розглядатиме ВР на сесії.
“Ми роботу почали,тому просив би управління інфраструктури внести відповідні пропозиції по створенню комунальних структур,які будуть займатися обслуговуванням доріг. Я інформував міністерство про ту роботу,яку ми проводимо по співфінансуванню і що область впроваджує умовний фонд уже протягом двох років”,- зазначив Гунчик.
Втім,губернатор дорікнув окремим сільським головам,які ще не повною мірою зрозуміли свою роль у цій роботі та не зважають на попередження обласної влади щодо збереження доріг. Мова,зокрема,йде про руйнування автошляхів великоваговими вантажівками.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook