Вітчима, який порізав дворічну дитину, спіймали - Волинь.Правда

Вітчима, який порізав дворічну дитину, спіймали

Показати всі

Вітчима, який порізав дворічну дитину, спіймали

У Дніпропетровській області в середу, 7 липня, вдалося затримати 28-річного чоловіка, який порізав горло 2-річному малюкові. Він зробив це нібито для помсти дружині, яка захотіла з ним розлучитися. Про це пише “Обозреватель”.

Ролик, на якому зазнято затримання підозрюваного, увечері в середу на своєму Telegram-каналі опублікував криворізький кримінальний блогер Олексій Таймурзін. Нагадаємо, злочин стався в селі Девладове під Кривим Рогом.

На відео видно, що група чоловіків і поліцейські зняли підозрюваного з даху будівлі (там він ховався на горищі) й кудись повели.

Чоловіка зняли з даху

При цьому коли фігурант опустився на землю і його взяли за руки, він із сигаретою в зубах сказав, що руки йому “можна не заламувати”.

На місці працювали поліцейські
Затримання підозрюваного

На сайті обласного ГУ Національної поліції повідомили, що злочинець переховувався на горищі одного з покинутих будинків у Софійському районі, в тому ж селищі, де і скоїв злочин.

Його шукав увесь особовий склад районної та міської поліції. До операції залучали кінологів, які перевірили всі можливі шляхи відходу, закинуті будівлі, лісосмуги.

У підсумку протягом дня чоловіка розшукали та затримали для з’ясування обставин інциденту.

Жителя села вели співробітники поліції в супроводі чоловіків

Нагадаємо: трагедія сталася 7 липня. 28-річний Сергій Федотов закрився в будинку з двома дітьми – 2-річним хлопчиком і 7-річною дівчинкою. Він завдав кількох ударів ножем хлопчикові, а потім перерізав йому горло.

Хлопчика встигли доправити в лікарню, лікарі борються за його життя. Злочинець після скоєного зник.

Місцеві жителі розповіли, що 26-річна співмешканка Федотова хотіла розірвати стосунки й вигнати його, що і стало причиною “помсти”.

Відомо, що раніше Федотова вже притягували до кримінальної відповідальності за розбій. Він перебуває на обліку поліції за домашнє насильство.

Скриншот

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *