Відзавтра Україна постачатиме газ через Польщу? - Волинь.Правда

Відзавтра Україна постачатиме газ через Польщу?

Показати всі

Відзавтра Україна постачатиме газ через Польщу?

За її словами,газотранспортна компанія зможе її реалізувати поза традиційним аукціоном,оскільки раніше ніхто не зарезервував потужності пункту «Хермановіце»,через який здійснюються поставки до України.

«Є заявка на завтра від однієї компанії»,- повідомила Полковська,відмовившись назвати компанію через комерційну таємницю.

За інформацією Gaz System,завтра до України може надійти близько 4 млн кубометрів газу,що є максимально можливим обсягом,що дозволяє прокачати пункт.

Раніше в Gaz System заявили,що поставки блакитного палива до України може здійснити компанія,яка виграє аукціон на використання пункту «Хермановіце».

Нагадаємо,що Польща стала першою країною,через яку Україна почала отримувати газ з Європи в листопаді 2012 року. При цьому ціни на газ для України були нижчі,ніж за прямим контрактом з «Газпромом».

Паливо постачала німецька компанія RWE. Поставки через Польщу припинили в грудні 2013 року після того,як Росія надала Україні знижку.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook