Відомо,які волиняни можуть йти на держслужбу без конкурсу та стажування - Волинь.Правда

Відомо,які волиняни можуть йти на держслужбу без конкурсу та стажування

Показати всі

Відомо,які волиняни можуть йти на держслужбу без конкурсу та стажування

Цей документ було розроблено на виконання пункту 36 Плану заходів щодо медичної,психологічної,професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції.

«Зазначена постанова дозволяє спростити процедуру прийняття на державну службу (без конкурсного відбору або стажування) військовослужбовців,звільнених у запас (демобілізованих),які були призвані на військову службу під час мобілізації,на особливий період,та тих військовослужбовців,учасників антитерористичної операції,які під час участі в операції отримали поранення та були звільнені з військової служби в запас або відставку за станом здоров`я»,- йдеться в повідомленні у прес-службі Кабміну.

У КМ також зазначили,що реалізація постанови не потребує додаткових витрат із держбюджету.Тож і демобілізовані волиняни й учасники АТО можуть скористатися можливістю стати держслужбовцями.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook