Тут з нагоди нещодавнього ювілею відбувся її творчий вечір – «Я – українка»,- повідомляє волинська регіональна дирекція НТУ.
Кожен,висловлюючи вітання,підтверджував,що Сіма Дмитрівна людина високого громадянського обов’язку і честі,полум’яний патріот України і незламний борець за її незалежність.
Деталі творчого вечора дивіться у сюжеті:
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook