В Україні пенсіонерам будуть видавати елетронні посвідчення - Волинь.Правда

В Україні пенсіонерам будуть видавати елетронні посвідчення

Показати всі

В Україні пенсіонерам будуть видавати елетронні посвідчення

Пенсійний фонд України планує почати видачу електронних пенсійних посвідчень вже в 2018 році. Про це сьогодні в ході публічного звіту правління Пенсійного фонду України за 2017 рік заявив глава правління Фонду Олексій Зарудний, передає кореспондент РБК-Україна.

«У 2018 році почнеться видача електронних пенсійних посвідчень всім категоріям пенсіонерів», – сказав він. Крім цього Зарудний повідомив, що також Фонд планує почати роботу спеціальних терміналів для обслуговування пенсіонерів з надання пенсійних послуг.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, в 2018 році доходи Пенсійного фонду України повинні скласти 208 млрд гривень, що на 50 млрд більше в порівнянні з минулим роком. Також повідомлялося, що Пенсійний фонд розпочав фінансування пенсій за березень. Зокрема, в перший день березня на виплату пенсій направили понад 560 млн гривень.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook