В Україні жорстоко побили в'язня Кремля - Волинь.Правда
Показати всі

В Україні жорстоко побили в'язня Кремля

Колишнього в’язня Кремля Володимира Балуха сьогодні, 8 вересня, вночі побили. Його знайшли тільки вранці. Наразі він перебуває у лікарні. Про це повідомив український режисер і письменник, звільнений з російського полону Олег Сенцов, – пише ТСН.

Володимир Балух був побитим сьогодні вночі. Його знайшли тільки вранці. Зараз він у лікарні. Стан важкий. Подробиці з’ясовуються”, – написав Сенцов.

Нагадаємо, жителя Криму Володимира Балуха незаконно ув’язнили у 2016 році за проукраїнську позицію. 7 вересня 2019 року його звільнили у межах обміну полоненими між Україною та РФ у форматі “35 на 35”.

31 серпня 2020 року стало відомо, що на місцевих виборах від “Європейської солідарності” балотуватимуться колишні політв’язні Володимир Балух і Роман Сущенко.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *