«Укрзалізниця» протягом дня відкриє продаж квитків на ще три потяги - Волинь.Правда

«Укрзалізниця» протягом дня відкриє продаж квитків на ще три потяги

Показати всі

«Укрзалізниця» протягом дня відкриє продаж квитків на ще три потяги

Акціонерна компанія «Укрзалізниця» сьогодні протягом дня відкриє продаж квитків на ще три потяги – до Черкас, Шостки і Кропивницького, збільшивши кількість поїздів до 29. Про це повідомив т.в.о. голови правління «Укрзалізниці» Іван Юрик на своїй сторінці в Facebook, – передає УНІАН.

«Укрзалізниця» повністю готова до відновлення пасажирського руху. Ми посилили заходи безпеки зі свого боку, врахували всі рекомендації МОЗ. Що важливо знати нашим пасажирам: поїзди поїдуть з 1 червня. Станом на зараз призначили 26 поїздів, продаж квитків на ще три – до Черкас, Шостки і Кропивницького відкриємо сьогодні протягом дня», – написав він.

За словами Юрика, квитки можна придбати в касах на вокзалах країни і через онлайн-букінг. «Мобільний додаток тимчасово не працює. Просимо вибачення у пасажирів, але маємо виправити наслідки роботи попереднього недобросовісного контрагента», – зазначив він.

Також т.в.о. голови правління «Укрзалізниці» повідомив, що станом на ранок продали понад 21 тис. квитків, з них 97% – через інтернет.

Крім того, він зазначив, що зараз у пасажирських вагонах будуть реалізовуватися 50% посадочних місць, тобто в одному купе буде перебувати не більше двох осіб.

«Потяги будуть проходити посилену дезінфекційну обробку до і після рейсу. Посилили і обробку постільної білизни під час прання. Плюс постійна санітарна обробка протягом рейсу. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким зможуть користуватися пасажири», – наголосив Юрик.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *