Про це в коментарі УНН розповів провідний експерт енергетичних програм Центру Разумкова Сергій Дяченко.
«Споживання тепла вітчизняними будинками в 2-4 рази,залежно від року будівництва та їх типу,перевищує середньоєвропейські нормативи»,– зауважив він.
За словами експерта,для зменшення витрат на забезпечення теплом вітчизняних будинків,держава насамперед має їх ремонтувати.
«Основне – це заміна вікон на пластикові. Ремонт у панельних будинках передбачає утеплення стиків та огороджуючих конструкцій. Також необхідно доглядати за станом парадних дверей під’їздів»,– сказав Сергій Дяченко.
Крім того,він розповів,що втрати тепла при транспортуванні на теплових мережах у першому півріччі 2011 року становили 14,4%,у 2010 році – 14,6%,у 2009 році – 15,9%.
Нагадаємо,за словами першого заступника міністра регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства Олександра Аліпова,втрати тепла будинками під час похолодання сягають 40-50%.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook