Канада може дозволити українцям подорожувати до країни із використанням електронних віз. Про це повідомила депутат парламенту Канади від Ліберальної партії Мар’яна Мигайчук, – повідомляє “Укрінформ“.
“Ми провели дуже продуктивну зустріч із Президентом Володимиром Зеленським. Я залишила її із великою перемогою для моїх виборців: прем’єр-міністр Трюдо взяв зобов’язання дозволити українцям відвідувати Канаду із попередньою електронною авторизацією”, – сказала Мигайчук.
З 2017 року бразильці, яким протягом минулих 10 років було надано канадську туристичну візу, мають змогу для наступних подорожей до Канади отримувати лише електронну авторизацію, що за кілька хвилин оформлюється онлайн і коштує 7 доларів.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook