У вересні школярі будуть місяць наздоганяти програму, яку пропустили під час карантину наприкінці цього навчального року. Про це розповів голова комітету ВРУ з питань освіти науки та інновацій Сергій Бабак, передає УНН із посиланням на офіційну сторінку партії “Слуга народу”.
“Щодня мільйони дітей дивляться відеоуроки по телевізору. Згодом такі ж проекти почали робити деякі інші країни. Ця ідея є вчасною і необхідною, а тому успішною… Проте, ми не можемо бути впевненими, що всі діти на 100% скористаються нашою допомогою. Через це перший місяць навчання буде для всіх коригуючим. Тобто ми повторюватимемо все, чому мали б навчитися за час карантину”, — наголосив Бабак.
Нагадаємо, у Міністерстві освіти і науки розповіли, що дистанційні заняття триватимуть до 31 травня, а до 1 липня навчальний рік буде завершений.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook