У «Волиньторфі» голові ОДА погрожують страйком - Волинь.Правда

У «Волиньторфі» голові ОДА погрожують страйком

Показати всі

У «Волиньторфі» голові ОДА погрожують страйком

Про це стало відомо під час розширеної наради у голови Волинської ОДА Володимира Гунчика із питань використання земель.

Так,очільник Волині повідомив,що трудовий колектив «Волиньторфу» вимагають у нього негайного виділення 205 гектарів землі на розробку торфу. У протилежному випадку,люди обіцяють влаштувати страйк.

Однак,голова ОДА наголосив,що підприємство йде під приватизацію і вимоги колективу виконані однозначно не будуть.

Володимир Гунчик каже,що нині потрібно провести повний аудит підприємства і лишень тоді вирішуватиметься,кому ці землі надавати.

«Ми проведемо аудит по підприємству і тоді приймемо рішення кому буде виділена ця землі. А тиснути на голову ОДА,що буде страйк,страйкуйте. А ми подивимося за що і під що ви страйкуєте»,- підкреслив очільник області.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook