Про це йшлося під час оперативної наради у голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика.
Очільник Волині наголосив,що у 2015 році в області вдалося уникнути надзвичайних ситуацій,які подекуди траплялися в інших регіонах держави. Йдеться,зокрема,про масові пожежі у лісах. Тому,Володимир Гунчик просить керівників відповідних управлінь уже починати формувати необхідні ресурси для забезпечення безпеки у лісах на 2016 рік.
«Ми робили усе,щоб зупинити процес нанесення збитків державі. Прошу передбачити необхідну кількість ресурсів для забезпечення безпеки у лісах Волині»,- підкреслив голова ОДА.
Окрім того,Володимир Гунчик закцентував особливу увагу на формуванні лімітів по збору грибів та ягід. Очільник Волині каже,що цим питанням варто починати займатися заздалегідь,а не чекати літа і поспіхом приймати відповідні проекти рішень.
Тож,губернатор прохав начальника Волинського управління лісомисливського господарства Олександра Кватирка підготувати проекти рішення щодо лімітів на збір ягід та грибів,які б у найшвидший термін можна було б винести на сесію Волиньради.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook