Деяку статистичну інформацію присутнім озвучила начальник управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру Неля Коблюк. Зокрема,вона повідомила,що загальна кількість отриманих заяв щодо виділення землі для воїнів та їх сімей – 7330. Більша частина з них – звернення до органів місцевого самоврядування.
За словами чиновниці,кількість землі у межах населених пунктів є обмеженою. Вихід – виділять ділянки придатні для садівництва,а згодом оформляти як землі житлового фонду. Наразі розглянуто понад 70 % заяв і вже розпочато процедуру виділення земельних ділянок.
Найбільшу площу земельних ділянок виділено у Камінь-Каширському районі. Неля Коблюк зауважила,що інформацію про виділення земельних ділянок можна дізнатися на сайті Головного управління Держгеокадастру.
Свої побажання висловили і представники спілок та організацій українських воїнів. Зокрема,вони висловили зацікавлення у будівництві будинків у Луцьку,Луцькому районі,Ковелі та Володимирі-Волинському. Бідкалися патріоти і на небажання чиновників у районах іти на контакт та домовлятися стосовно виділення земельних ділянок.
Начальник ГУ Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко проінформував присутніх про земельну ділянку у Володимирі-Волинському,де попередньо планувалося садівництво,однак її можна використати для будівництва багатоповерхівки для військових.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook