«Бандерштат-2017»: у Рованцях прокладають дорогу

Показати всі

«Бандерштат-2017»: у Рованцях прокладають дорогу

Цьогоріч масштабний «Бандерштат» пройде у селі Рованці, що поблизу Луцька. Головною проблемою була дорога, однак вже розпочалося грейдерування доїзду до території фестивалю. Про це інформують на сайті Гнідавського цукрового заводу.

Фестиваль «Бандерштат» – одна із найдавніших фестивальних традицій України 2000-их. Наймасштабніша музична візитівка Волині, що протягом десяти років збирає навколо себе молодь з усієї України. Одинадцятий фестиваль пройде в Луцьку, але продемонструє своїм відвідувачам разом з новим місцем і значно масштабніший «Бандерштат».

Цьогоріч організатори «Бандерштату» вирішили внести деякі суттєві зміни в процес проходження фестивалю. Зокрема наймасштабніша музична подія Волині змінить місце проведення і відбудеться в селі Рованці Луцького району. Основною проблемою підготовки залишалася дорога. Однак цю проблему вдалося вирішити і вже розпочалося грейдерування доїзду до території фестивалю.

«Ми працюємо повним ходом і саме зараз грейдеруємо дорогу на території фестивалю, щоб створити максимально комфортну інфраструктуру на нашій території. Луг, де проходитиме наше дійство вже неодноразово був покошеним, тому все буде гарно», – йдеться на сторінці музичного дійства у мережі Фейсбук.

 

Організатори фестивалю вдячні за допомогу керівництву Гнідавського цукрового заводу, Євгену Дудці – директору «Волиньзеонопродукт»,  директору ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат» Руслану Вайману, а також голові Боратинської селищної ради Сергію Яручику.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Comments are closed.

Вибір редакції