У Польщі на марші під патронатом мера кричали «Смерть українцям» (ВІДЕО) - Волинь.Правда

У Польщі на марші під патронатом мера кричали «Смерть українцям» (ВІДЕО)

Показати всі

У Польщі на марші під патронатом мера кричали «Смерть українцям» (ВІДЕО)

Про це повідомляє портал Prostir.pl.
 
Коли колона проходила повз Український народний дім,один з учасників маршу закричав польською мовою: «Смерть українцям».
 
Це можна почути з фрагменту відео,яке було опубліковано в YouTube.
 

 
За даними видання,організаторами заходу були праві організації: Усепольська молодь або Національно-радикальний табір,неформальна група «Патріотичний Перемишль»,а також установа культури Підкарпатського воєводства — Культурний центр в Перемишлі.
Зазначається,що патронат над маршем взяв,зокрема,мер Перемишля Роберт Хома. Окрім того,до організаторів цьогорічного заходу приєдналася також польська державна установа – Інститут національної пам’яті з Ряшева.
 
Перемиський захід розпочався літургією в головному римо-католицькому храмі — осідку перемиського митрополита і архиєпископа Адама Шаля.
Повідомляється,що два роки тому під час подібного заходу учасники походу,проходячи повз Український народний дім,скандували “znajdzie si? kij na banderowski ryj!” (переклад з польської : “знайдеться кий на бандерівське рило”).
А через півтора року після тодішнього маршу в Перемишлі відбулася фізична атака на українську процесію.
 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook