15 грудня Національна Рада з питань телебачення та радіомовлення проголосувала за продовження ліцензії для каналу. Однак ліцензія так і не була видана,- пише ТСН.
З цього приводу журналісти опублікували відкритий лист до Президента України Петра Порошенка,Голови Верховної Ради Андрія Парубія та Прем`єр-міністра Володимира Гройсмана.
«Останні два тижні з різних джерел ми отримуємо інформацію про намагання скасувати таке рішення та здійснити рейдерське захоплення каналу»,– йдеться у листі.
Журналісти нагадали про свою роль під час Революції гідності та правління Януковича.
«За часів правління Януковича і ми,і наші колеги з інших ЗМІ – 5 каналу,24 Каналу,та інших медіа груп,звикли до необхідності постійного протистояння тиску та намаганням влади втручатись у роботу ЗМІ. Впродовж останніх двох тижнів з надійних джерел до нас надходили повідомлення,що саме Адміністрація Президента намагається вплинути на прийняття рішень Національною Радою та передати контроль над каналом в інші руки»,– пишуть журналісти.
Також у листі відзначили,що «1+1» здійснив вчасно оплату ліцензійного збору,проте досі є загроза відключення мовлення чи призначення якогось стороннього керівництва.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook