У МОЗ назвали регіони з найбільшим добовим приростом хворих на COVID-19 - Волинь.Правда

У МОЗ назвали регіони з найбільшим добовим приростом хворих на COVID-19

Показати всі

У МОЗ назвали регіони з найбільшим добовим приростом хворих на COVID-19

За минулу добу найбільша кількість нових підтверджених випадків захворювання на COVID-19 зафіксована у Харківській області та місті Києві. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.

“За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Харківській області – 593 (місто Харків – 411), місто Київ – 502, Хмельницька область – 328, Житомирська область – 302, Житомирська область – 234”, – зазначив він.

Нагадаємо, всього з початку пандемії в Україна зафіксовано 261 034 хворих на COVID-19, за останню добу виявили 4 768 інфікованих.

Внаслідок хвороби загалом в країні померли 4 972 людей, з них за добу — 85. Станом на 11 жовтня одужали від хвороби вже 113 507 людей. За добу кількість одужань зросла на 937 людей.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *