Суд міста Більці оштрафував жительку Молдови жительку Молдови на 25 тис. леїв (приблизно 1 150 євро) за звинуваченням у розпалюванні ненависті та підбурювання до насильницьких дій проти українців у Tik Tok. Про це повідомляє NewsMaker.
У прокуратурі розповіли, що 30-річна громадянка Молдови та Румунії, перебуваючи в гостях у знайомих у Синжерейському районі, 22 травня 2022 року опублікувала у Tik Tok відео. У ньому жінка, одягнула радянський військовий кашкет і заявила, що «український народ треба було ліквідувати ще під час Другої світової війни».
«Вона звернулася до представників українського народу, назвавши їх «фашистами» та заявила, що їхня країна гине через них. Тобто продемонструвала публічне розпалювання ненависті та провокування ворожнечі з метою приниження національної честі та гідності українського народу», – зазначили у прокуратурі.
Прокурори також наголосили, що на суді обвинувачена повністю визнала провину.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook