У суботу ввечері, 10 жовтня, у Львові в квартирі одного з будинків в результаті отруєння чадним газом померла людина, ще двох госпіталізували. Про це пише zik.
Про це повідомляє пресслужба департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської обласної державної адміністрації.
Інцидент трапився у квартирі першого поверху п’ятиповерхового будинку по вулиці Олени Степанівни, 23.
“Отруїлися, ймовірно, чадним газом троє її мешканців. Внаслідок отруєння 1 особа (2002 року народження) загинула на місці події, 2 особи (1980 та 2006 року народження) у стані різного ступеня важкості госпіталізовані у медичні заклади м. Львова”, – йдеться у повідомленні.
За попередньою інформацією квартира обладнана ПГ-4 та двофункційним котлом. У зв’язку з інцидентом подача газу в квартиру була тимчасово припинена.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook