У Луцьку, вчора, 1 грудня відбулось відкриття Фабрики святого Миколая, у Теремнівському будинку культури. Організатори та волонтери вітатимуть дітей з малозабезпечених родин, дітей-сиріт, тих, які хворіють, зі святами. Про це розповіла керівниця акції Юлія Дмитрук, – пише “Суспільне”.
Благодійна акція “Миколай про тебе не забуде!” в обласному центрі відбувається учотирнадцяте.
“На Фабриці святого Миколая розпочали збір речей, які приносять волиняни”, – розповіла керівниця акції Юлія Дмитрук. Тут можна зустріти святого Миколая і його помічників – ельфів.
На Фабриці святого Миколая працює 20 волонтерів. Це, переважно, студенти. Вони сортують речі, які принесли небайдужі, щоб потім сформувати подарунки і роздати їх дітям.
Усі пожертвувані волинянами речі волонтери оглядають та сортують.Акція триватиме щонайменше місяць.
“Стартуємо ми сьогодні тому, що нам потрібно зібрати дуже багато подарунків до 19-го грудня, зібрати їх і розвезти по домівках, а це займає не один не два дні”, – каже Юлія Дмитрук.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook