У Луцьку тиждень тому зник 21-річний юнак - Волинь.Правда
Показати всі

У Луцьку тиждень тому зник 21-річний юнак

Розшукують Пахолюка Ігоря, який зник тиждень тому у Луцьку. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили друзі зниклого.

Хлопця востаннє бачили 9 квітня близько 7 години. Він вийшов із Сіті Парку та пішов у напрямку вулиці Клима Савура, документів при собі не мав.

Хлопець був одягнений у чорну куртку та сірі штани Nike, взутий у сірі кросівки New Balance. Ігореві 21 рік, ріст 180 см.

Як зазначають друзі, хлопець сирота, тому вони самі зверталися в поліцію із заявою про зникнення.

Інформацію підтвердили у пресслужбі ГУНП у Волинській області. Правоохоронці зазначили, що дійсно заява про зникнення надходила. Наразі лучанина 1999 року народження розшукують.

Правоохоронці просять громадян, яким відома будь-яка інформація про зниклого хлопця, невідкладно зателефонувати за номерами: 0332-24-22-95, 0664194912, 0669238559 або 102.

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *