У Луцьку оперативники на місці злочину затримали двох телефонних шахраїв. Вирішується питання щодо обрання їм міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, – повідомляє пресслужба поліції Волині.
У середу, 12 лютого, чоловіки зателефонували до лучанина, і повідомили, що його знайомий збив пішохода та потрібні гроші, аби залагодити ситуацію з правоохоронцями та потерпілим. За «вирішення» проблеми пройдисвіти забажали 200 тис. грн..
За збігом обставин, шахраї зателефонували до діючого поліцейського, котрий швидко зорієнтувався у ситуації та призначив зловмисникам зустріч на яку прибув з оперативниками Луцького відділу поліції.
На місці правоохоронці затримали двох жителів Луганщини, 30 та 28 років.
Слідчі за процесуального керівництва прокуратури повідомили їм про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України. Йдеться про шахрайство, вчинене за попередньою змовою групою осіб. Нині вирішується питання щодо обрання підозрюваним міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Санкція статті передбачає, зокрема, до трьох років позбавлення волі.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook