У Луцьку з’явиться новий цікавий об’єкт – парк дерев’яних скульптур. Кілька десятків унікальних, авторських витворів мистецтва, які створили майстри з різних міст України, в тому числі і Луцька, а також з Білорусі та Німеччини у межах першого міжнародного Korsak Carving Festival. Про це повідомляє «Конкурент».
Він тривав з 20 по 25 серпня і був приурочений першій річниці Музею сучасного українського мистецтва Корсаків та 10-ій річниці культурно-розважального центру “Адреналін Сіті”, – інформують у пресслужбі “Андреналін Сіті”.
Урочисте відкриття парку скульптур “Адреналін” відбудеться 1 листопада о 17:00. У програмі відкриття: шоу палаючих химер, закладення Алеї дерев, а також смачний глінтвейн та гарбузовий десерт. Вхід вільний.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook