У луцькому дитсадку виявили коронавірус - Волинь.Правда
Показати всі

У луцькому дитсадку виявили коронавірус

У дитячому дошкільному закладі виявили захворювання на коронавірус. Про це стало відомо на брифінгу у Волинській обласній державній адміністрації щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції у середу, 24 червня.

Як проінформувала головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко, у Луцьку не припинили діяльність дошкільні навчальні заклади і зареєстрували один лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірусну інфекцію.

«Зареєстрований випадок захворювання музичного працівника в садочку №36 міста Луцька», – зазначила вона.

А відтак додала: «Хочу застерегти, що невиконання рішень та застережень МОЗу може призвести до подальшого поширення інфекції та подальшого запровадження карантинних заходів».

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *