Про це інформує прес-служба прокуратури області.
У чоловіка вилучено зброю,особисті речі й доставлено його в головне управління Національної поліції в області для проведення слідчих (розшукових) дій. Наразі проводяться також обшук помешкання,в якому було затримано злочинця,та допити осіб,котрі були присутні в квартирі на момент затримання.
Нагадаємо,у ніч на 16 вересня втік затриманий,якого правоохоронці тримали у Луцьку під вартою. Оскільки чоловік наніс собі тілесні ушкодження (ковтав гострі предмети),його доставили у міську лікарню. Там він попросився в туалет,вийшов звідти з предметом,схожим на гранату,та,погрожуючи підірвати її,взяв у заручники двох правоохоронців і втік. Прокуратура Волинської області розпочала досудове розслідування за фактом сприяння службовими особами ізолятора тимчасового тримання №1 ГУНП у Волинській області втечі арештованого.Окрім того,як повідомив перший заступник глави Національної поліції,начальник кримінальної поліції Вадим Троян,вирішується питання щодо затримання інших осіб,ймовірно,причетних до втечі.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook