У Луцьку затримали "неадекватного" - Волинь.Правда

У Луцьку затримали “неадекватного”

Показати всі

У Луцьку затримали “неадекватного”

У ніч на 17 серпня патрульні прибули на виклик в один з розважальних центрів,де охорона затримала неадекватну особу,- пишуть полісмени в Facebook.
 
За словами охоронців,чоловік прибув у заклад,розсипав по столу білий порошок та нібито нюхав його. При огляді особи знайшли 4 короби з речовиною схожою на канабіс.
 
У ході з’ясування обставин ситуації патрульні віднайшли осіб,які засвідчили,що перед тим цей чоловік їздив на автомобілі,швидше за все,перебуваючи у стані сп’яніння.
 
У наркодиспансері від проходження огляду на стан сп’яніння відмовився,тож на нього автоматично склали протокол за ст.130 КУпАП.
 
Що ж до виявленої речовини,то цим уже займається слідство.
 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook