У Луцьку за пиятику звільнили нову поліцейську - Волинь.Правда

У Луцьку за пиятику звільнили нову поліцейську

Показати всі

У Луцьку за пиятику звільнили нову поліцейську

Про це ВолиньPost стало відомо з достовірних джерел.
Зокрема,джерело повідомило,що нова поліцейська Анастасія Жилка приїхала на роботу власним автомобілем будучи напідпитку.
За словами речниці патрульної поліції Луцька Ольги Бузулук,наразі цю справу розслідують Київські правоохоронці. Будь-які інші коментарі вона давати відмовилася.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook