ВОГО «Фундація розвитку громад» реалізувала у Луцьку незвичну благодійну акцію в підтримку волинських бійців,які зараз воюють на сході країни: благодійний гаражний розпродаж «Врятуй життя солдату». Мета заходу: зібрати кошти для на тепловізор для 1 БТГр 51 бригади.
Асортимент розпродажу різноманітний: одяг,взуття,прикраси,аксесуари,посуд,іграшки,картини,сувеніри та багато іншого. Всі ці речі організаторам напередодні принесли небайдужі лучани,які прагнули долучитися до акції.
«Такі розпродажі,з метою допомоги армії проводять і у Львові,і у Дніпропетровській області,і у Полтавській області,і це йде на «Ура». Лучани також гарно відгукуються,це приємно»,— зазначила Любов Казьмирчук,координатор акції.
Ціни на товари розпродажу невисокі. Так,наприклад,жіноча сумка коштувала 10 гривень,вази для квітів — від 20 гривень. Найдорожча річ на розпродажі — картини,ціна на них близько 200 гривень. Та як наголосила Любов Казьмірчук,ці речі і справді вартісні.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook